A A A
Print
Bendro pobūdžio informacija

Enteriniu būdu namuose maitinamas asmuo gauna baltymų, riebalų, angliavandenių, elektrolitų, vitaminų, mineralinių medžiagų ir vandens mišinius, vartodamas kitokį, nei natūralus, maistą, kitokiu nei per burną būdu, pvz. per maitinimo kanalą (stomą) arba zondą. Ligoniai, kuriems būtina enterinė mityba namuose – tai visų pirma tie ligoniai, kurie turi rijimo sutrikimų arba žarnyno nepraeinamumą viršutinėje virškinamojo trakto dalyje (pvz. dėl patirto insulto, šoninės amiotrofinės sklerozės, miastenijos ir miastenijos sindromo, miopatijos, polineuropatijos, Parkinsono ligos, Alcheimerio ligos ir kitų neurodegeneracinių ligų, išsėtinės sklerozės, vaikų cerebrinio paralyžiaus). Dažnos indikacijos yra onkologinės ligos, lėtinis kasos uždegimas, ūminio kasos uždegimo gydymo pasekmės, mukoviscidozė, uždegiminės žarnyno ligos, ypač Lesniewskio - Krono liga, pasirengimas operacijai bei chirurginių komplikacijų gydymas bei užsitęsęs nėščiųjų vėmimas. Enterinę mitybą namų sąlygomis galima taikyti ir paliatyviems pacientams, gydomiems paliatyvios slaugos ligoninėse bei senelių globos namuose.

Privatumo nustatymai

Čia galite bet kada paskelbti ir keisti slapukų nustatymus.

Būtinieji slapukai

Jie yra būtini tam, kad svetainė veiktų, ir negali būti išjungti. Paprastai jie yra įdiegiami tiktai tada, jeigu atliekate veiksmus, kurie prilyginami prašymui suteikti paslaugas (privatumo parinkčių nustatymas, prisijungimas, formų pildymas, t.t.). Naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus arba pasirinkti, kad Jums būtų pranešta apie šiuos slapukus, tačiau tokiu atveju galėsite naudotis ne visomis svetainės dalimis.

Analitiniai slapukai

Jie leidžia mums skaičiuoti apsilankymų svetainėje skaičių ir apsilankymų šaltinius, vertinti ir pagerinti mūsų svetainės veikimą. Jie mums parodo, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs, ir kaip lankytojai naršo svetainėje. Jeigu šių slapukų nepriimsite, mes nežinosime, kada Jūs lankėtės mūsų svetainėje ir negalėsime stebėti jos veikimo.

Funkciniai slapukai

Jie leidžia pagerinti svetainės funkcionalumą ir pritaikyti ją pagal asmeninius poreikius. Juos galime įdiegti mes arba trečiosios šalys, kurių paslaugas įtraukėme į savo svetainės puslapius. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, gali būti, kad kai kurios arba visos iš šių paslaugų tinkamai neveiks.
Daugiau informacijos galite rasti mūsų Slapukų naudojimo tvarkoje.

Reklaminiai slapukai

Juos per mūsų svetainę gali įdiegti mūsų reklamos partneriai, siekdami sukurti Jūsų interesų profilį ir rodyti Jums aktualią reklamą kitose svetainėse. Šie slapukai nesaugo pačios asmeninės informacijos, bet pagal unikalų numerį identifikuoja Jūsų naršyklę ir interneto įrenginį. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, Jums bus rodoma Jums ne tokia aktuali reklama.